Львівські «Карпати» програли у Черкасах (турнірна таблиця)

23:01 27 серпня 2024 р.

Фото до новини

Чачуа забив один гол, а Кемкін два голи пропустив.

У понеділок, 26 серпня, львівські “Карпати” провели виїзний поєдинок проти “ЛНЗ” з Черкас у рамках четвертого туру футбольної Української Прем’єр-Ліги сезону 2024/25. Поєдинок завершився перемогою господарів з рахунком 2:1. Про це повідомила пресслужба ФК "Карпати", пише DailyLviv.com

Територіальна перевага “зелено-білих” втілилася у забитий м’яч на 34-й хвилині. Іґор Невес заробив кутовий удар, який виявився результативним. За навісну подачу Пабло Альвареса спершу поборовся Володимир Адамюк, а потім інший центрбек Владислав Бабогло. М’яч відлетів до Амбросія Чачуа, який потужно пробив у кут воріт “ЛНЗ” – 0:1.

На 61-й хвилині черкасці зрівняли рахунок. Активний Пасіч отримав передачу з глибини, змістився з лівого флангу та вистрілив у дальній кут – Кемкін лише провів м’яч поглядом.

На 76-й хвилині Бессала Молло протягнув м’яч лівим флангом, дочекався вбігання Мухаррема Яшарі і точно віддав на партнера, який без проблем переграв Кемкіна – 2:1.