Львівські Карпати мріють грати у першій лізі

10:35 12 липня 2020 р.

Фото до новини

Щоб врятувати команду львівські Карпати від розформування, компанія MENDIL LIMITED публічно просить компанію KRISAL HOLDINGS LTD продати свою частку.

На сайті ФК Карпати опубліковано відкритого листа. Подаємо його повнотекстово без редагування:

Компанії KRISAL HOLDINGS LTD
Крейгмуір Чамберс, п/с 71, Роуд Таун, Тортола, Британські Віргінські Острови
Шановні панове!

ФК «Карпати» (Львів) звертається до вас, як співвласників та акціонерів клубу, з наступними пропозиціями.

На даний момент недоцільно дивитися в минуле і рахувати інвестовані кошти обома компаніями-власниками клубу. ФК «Карпати» у великій біді: борги, накопичені впродовж останніх років, поставили під загрозу існування клубу. Однак відновлення комунікації між компаніями MENDIL LIMITED та KRISAL HOLDINGS LTD – єдина і остання реальна можливість зберегти легендарний клуб для українського футболу, розвивати його та вивести на самоокупність.
Що ми пропонуємо:
• Компанія MENDIL LIMITED готова взяти на себе зобов’язання протягом певного часу погасити усі накопичені борги ФК «Карпати», щоб успішно пройти атестацію на участь команди у наступному сезоні у Першій лізі.
• У стислі терміни провести Загальні збори учасників ФК «Карпати» за участю представників компаній-акціонерів та активних вболівальників команди, з метою обговорення майбутнього клубу та формату його подальшого розвитку.
• Якщо компанія KRISAL HOLDINGS LTD не хоче брати участь в подальшому функціонуванні ФК «Карпати», вона може запропонувати умови передачі або продажу своєї частки.
 Ми віримо, що завдяки спільним зусиллям та співучасті ситуацію все ще можна виправити, і очікуємо на Вашу відповідь. М’яч на Вашій стороні.

Про це повідомив Інформаційний центр ФК «Карпати».

Тим часом інший клуб зі Львова - ФК "Львів" у меншості програв дніпрянам у Тернополі. І після цього далі перебуває на передостанньому місці у турнірній таблиці УПЛ. Останні - "Карпати", які вже не грають, а чекають вердикту щодо свого банкрутства. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів