Львівська міськрада внесла зміни в договір про оренду стадіону «Україна»

12:15 6 квітня 2018 р.


Фото: football24.ua

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення «Про затвердження особливих умов договору оренди № Г-6508-8 з ТзОВ «Клуб професійного футболу «Карпати».

Про це повідомили сьогодні, 6 квітня, в прес-службі Львівської міськради. Начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун пояснила: «Це на виконання ухвали, яка нещодавно розглядалась на сесії – затвердження особливих умов договору, який передбачає процедуру користування, а також розірвання договору в разі певних умов».

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «ФК «Карпати» був, є і буде. Надаючи футбольному клубу «Карпати» стадіон «Україна», ми свідомі того, що це рішення надзвичайно важливе для громади міста Львова. Дай Бог, щоб ФК «Карпати» був завжди у Вищій Лізі і займав найвищі позиції. Ми повинні підтримувати наші футбольні команди. Ми у Львові сьогодні маємо достатньо багато футбольних команд. Я би хотів, щоб це рішення давало гарантії футбольному клубу нормально планувати свій завтрашній день на рік-на три. Треба так прописати, щоб не було узурпації влади. Якщо на цьому стадіоні треба повести футбольний матч для іншої команди, щоб така можливість була, але щоб ФК «Карпати» мав гарантовану можливість на цьому стадіоні виступати. Це важливо для громади Львова, це славна історія нашого міста. Тому прошу цей момент якісно прописати».

«Депутат міської ради Григорій Козловський запропонував з голосу три поправки, погоджені з усіма футбольними клубами та міською радою. Одна з правок – це термін 1 липня. Відтак, рішення проголосували з озвученими зауваженнями та доповненнями», – поінформували також у міськраді.

Міський голова Андрій Садовий підсумував: «Озвучені правки мають право на життя. Попрошу це редакційно правильно прописати, бо «Карпати» були, є і будуть. Ми повинні допомагати «Карпатам», але виключно в інтересах громади Львова і відповідно до чинного законодавства».

dailylviv.com

До теми

14:52 25 жовтня 2021 р.

Канал «Сетанта Спорт» занурить вас у світ цікавих змагань

Серед глядачів є багато вболівальників спорту, і це стосується не лише футболу, а й інших, не менш захоплюючих дисциплін. Не всі люблять безпосередньо займатися боксом або легкою атлетикою, але переглядати змагання до вподоби майже кожній людині.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу