Львівська міськрада приймає заявки спортсменів і тренерів на отримання премій

10:00 13 червня 2017 р.

У ЛМР запевнили: «Триває прийом документів за програмою надання премій Львівської міської ради талановитим та перспективним спортсменам і тренерам за підсумками 2016 року».

У Львівській міськраді повідомили також: «Обов’язковою умовою для отримання премії є здобуття спортсменами спортивних клубів, спортивних організацій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл у попередньому спортивному році першого, другого або третього місця на Олімпійських та Європейських іграх, чемпіонатах світу, Європи та України з усіх видів спорту, офіційно визнаних в Україні. До уваги беруться саме Чемпіонати з певного виду спорту, а не Кубки з виду спорту чи етапи Кубків з виду спорту тощо».

«Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи: аплікаційну форму для участі у конкурсі встановленого взірця, копію усіх заповнених сторінок паспорта громадянина України, копію ідентифікаційного коду, завірені копії протоколів змагань, у яких спортсмен брав участь у 2016 році, або завірену копію грамоти чи диплома (для спортсменів), інформаційну довідку про тренера із зазначенням переліку його вихованців та місць, які вони вибороли на змаганнях у 2016 році. Заяву необхідно скеровувати на ім’я начальника управління молоді та спорту Львівської міської ради. Весь пакет документів потрібно подати через Центр надання адміністративних послуг», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

Програму та перелік документів для подачі на участь у конкурсі можна завантажити за посиланням або отримати у працівників управління молоді та спорту в кабінеті №521на п’ятому поверсі Ратуші на площі Ринок, 1. Телефон для довідок: (032) 297-58-74.

 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу