Львівська міськрада приймає заявки дитячих тренерів на винагороди

12:10 7 червня 2017 р.

Прийом документів за програмою «Дитячий тренер на 2017-2020 роки» триватиме до 15 червня.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 7 червня: «Триває прийом документів по програмі «Дитячий тренер на 2017-2020 роки». На здобуття одноразових грошових винагород можуть бути висунуті кандидатури тренерів зі спортивних федерацій, спортивних клубів, спортивних організацій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львова усіх видів спорту, офіційно визнаних в Україні. Тобто претендувати на кошти можуть тренери, які працюють з дітьми та молоддю віком до 18 років, а також тренери, які проводять свої заняття на території Львова».

«Програму «Дитячий тренер» на 2017-2020 роки затвердили на сесії 27 квітня 2017 року. Для участі у програмі необхідно подати заяву на участь у ній(додаток 1 до програми), завірені копії всіх сторінок паспорта громадянина України, завірену копію ідентифікаційного коду, заповнену й завірену кандидатом таблицю (додаток 3 до програми) відповідно до критеріїв та розподілу балів, визначених додатком 2 до програми, інші підтверджуючі документи згідно з додатком 2 до програми», – поінформували також у міськраді.

«Пакети документів слід подавати через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Львівської міської ради на площі Ринок, 1 або його районні представництва з 15 травня до 15 червня 2017 року. Програму та перелік документів для подачі на участь у конкурсі можна завантажити за посиланням, або в працівників управління молоді та спорту (записати на flash-накопичувач) за адресою: площа Ринок, 1, кабінет №521 (п’ятий поверх) або на сайті Львівської міської ради. Телефон для довідок: (032) 297-57-44», – повідомили також сьогодні, 7 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу