Львівська каноїстка - бронзова призерка чемпіонату світу

11:58 26 серпня 2024 р.

Львівська каноїстка Валерія Терета здобула третє місце на Чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное.

Дівчина змагалась у каное-одиночці на дистанції 5000 м. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

В узбецькому Самарканді відбувся Чемпіонат світу з веслування на байдарках та каное. Загалом збірна Україна на цих змаганнях заробила дві золотих та дві бронзових нагороди, посівши підсумкове пʼяте місце у загальному медальному заліку.

Одну з бронзових нагород здобула львівська спортсменка Валерія Терета. Каноїстка фінішувала третьою в одиночці на дистанції 5000 м. У заїзді Валерія програла всього 16 секунд представниці Німеччини Анніці Лоске.

Нагадаємо, Валерія Терета – вихованка Михайла Поцюрка та Володимира Деця, учениця Львівського фахового коледжу спорту. Тренується в СДЮШОР «Веслярик».

До слова, спортсменка з Львівщини – віцечемпіонка світу зі скандинавської ходьби. Ірина Олійник здобула срібло на дистанції 5 км серед жінок у віковій категорії 30-39 років.