Міжнародний сплав на байдарках «Буг-2016» пролягає річками Львівщини

18:05 11 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Міжнародний сплав на байдарках «Буг-2016» організували в рамках програми євроінтеграції і співпраці прикордонних областей України і Польщі.

«У Сокалі урочисто зустріли учасників міжнародного сплаву на байдарках «Буг-2016», – повідомили сьогодні, 11 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Участь у сплаві, маршрут якого пролягає територією Польщі та України, цьогоріч взяли 13 польських та 11 українських екіпажів. Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

За її словами, учасників сплаву привітали представники місцевої влади, а також гучними мелодіями сокальський народний духовий оркестр та українськими піснями гурт «Заспів». Від імені гостей командор сплаву Лєслав Флага подякував сокальцям за гостинність та побажав процвітання українсько-польській дружбі.

Зазначимо, територією України сплав пролягає річками Західний Буг, Рата, Солокія, Свиня. До слова, справ організували в рамках програми євроінтеграції і співпраці прикордонних областей України і Польщі.

Зокрема, за підтримки Сокальської райдержадміністрації та Сокальської районної ради, староства повітового в Грубешеві, польської спілки байдарочників, Великомостівського спортивно-туристичного комплексу «Під дубом».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу