Львівщина прийматиме чемпіонат України з гірських автоперегонів

09:28 1 вересня 2017 р.

9 вересня, в День фізичної культури та спорту, територією Львівщини проляжуть змагальні траси фінальних шостого та сьомого етапів національного чемпіонату з гірських автоперегонів, які визначать найшвидших пілотів України 2017 року.

Шостий та сьомий етапи національного чемпіонату з гірських автоперегонів, які визначать найшвидших пілотів України 2017 року відбудуться 9 вересня на Верецькому перевалі та перевалі Борислав-Східниця. у Дрогобицькому та Сколівському районах Львівської області. Ці траси вимагатимуть від спортсменів підвищеної концентрації та уваги, оскільки є достатньо швидкісними, мають круті повороти та значний перепад висот.

Уболівальники матимуть можливість зблизька оглянути ралійну техніку та поспостерігати за боротьбою спортивних екіпажів. У цих перегонах очікують майже три десятки екіпажів із Житомирської, Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Дніпровської, Київської областей та мКиєва.

Початок змагань заплановано на 9 вересня об 9.30 на Верецькому перевалі на Сколівщині. Завершаться змагання – 10 вересня. 

Про це повідомили сьогодні, 1 вересня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу