Київське «Динамо» програло у Львові вдев’ятьох

19:25 25 лютого 2018 р.

Арбітр вилучив на «Арені Львів» трьох порушників футбольних правил.

Київське «Динамо» програло на «Арені Львів» рівненському «Вересу» в 21-му турі чемпіонату України з футболу серед команд української прем'єр-ліги. На 13-й хвилині «Верес» відкрив рахунок у зустрічі – Куліш скористався помилкою Морозюка, який погано відпасував голкіперу.

У середині першого тайму ситуація для «Динамо» стала ще гіршою. Ротань у власному штрафному майданчику збив Куліша та отримав червону картку, а Сімінін реалізував пенальті.

Перед перервою кияни скоротили відставання завдяки проходу Вербіча – словенець вивів Циганкова на порожні ворота. «Динамо» намагалося зрівняти рахунок, але на 67-й хвилині завдання ускладнилося – Бурда заробив дві жовті картки та залишив свою команду вдев'ятьох.

Через п’ять хвилин арбітр вилучив з поля номінального господаря поля Сімініна. Шанси в «Динамо» покращилися, однак герой зустрічі Степанюк забив з передачі Кожанова вирішальний гол.

3:1 – «біло-сині» зазнали сенсаційної поразки. Таким чином, «Динамо» зі 42 очками залишається на другому місці, але відставання від «Шахтаря» збільшилося до шести.  «Верес», своєю чергою, набрав 29 балів та піднявся на п’яте місце.

«Верес – Динамо» – 3:1

Голи: Куліш, 13, Сімінін, 22 (пен), Степанюк, 82 – Циганков, 42

Вилучення: Сімінін, 72 – Ротань, 22, Бурда, 67

Про це повідомили сьогодні, 25 лютого, в інтернет-виданняі «Футбол 24».