Кубок Львівщини з гирьового спорту вибороли курсанти військової академії

13:00 24 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: asv.gov.ua

Начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного нагородив переможців кубком, грамотами й медалями.

«Збірна команда Національної академії сухопутних військ стала переможцем Кубку Львівської області з гирьового спорту – повідомили у вищому навчальному закладі, де також розповіли подробиці:

«Нещодавно на базі кафедри Національного університету «Львівська Політехніка» відбувся Кубок Львівської області з гирьового спорту серед юніорів та дорослих. У двоборстві в особистому заліку третє місце у ваговій категорії до 63 кілограмів з результатом 88 балів виборов курсант Олександр Зелінський. Також третє місце у цьому виді у ваговій категорії до 73 кілограмів з результатом 105,5 бали зайняв курсант Костянтин Кравченко.

Першими ж у вагових категоріях до 68 кілограмів і до 78 кілограмів з результатом 124 бали і 232 бали стали курсанти курсанти Олександр Голіков і Володимир Дишкант відповідно. У підйомі гирі у довгому циклі у ваговій категорії до 78 кілограмів з результатом 80 балів другим став також курсант Володимир Дишкант.

Усіх переможців під час загального шикування особового складу навчального закладу нагородив кубком, грамотами і медалями начальник Національної академії академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного – генерал-лейтенант Павло Ткачук».

Про це повідомили на сайті Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фото з церемонії нагородження переможців.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів