Кращою каратисткою України в 2015 році визнали львів’янку

16:00 3 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: noc-ukr.org

Катерина Крива не зупинилася на досягнутому і вже цьогоріч посіла п’яте місце на етапі «PL.K1» у Парижі, а 28 лютого виборола бронзу ІІ етапу «PL.K1», який відбувся у єгипетському місті Шарм-ель-Шейх.

«У Харкові завершилася чергова конференція ВГО «Українська федерація карате», де було названо найкращого спортсмена-каратиста 2015 року», – поінформували сьогодні, 3 березня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Номінацію серед жінок виграла представниця Львівщини, вихованка СК «СКІФ» ЛДУФК Катерина Крива. Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Оксана Вацеба.

«На основі показаних упродовж 2015 року спортивних результатів, а це – треті місця на етапах «Premier League. Karate1» у Парижі, Кобурзі та Зальцбурзі, п’яте місце на Чемпіонаті Європи у Стамбулі та четверте місце на перших Європейських Іграх у Баку, вихованка львівської школи карате посіла перше місце у рейтингу серед кращих українських спортсменів та була визнана як кращий спортсмен Української федерації карате», – розповіла Оксана Вацеба.

Варто зазначити, що львів’янка не зупиняється на досягнутому і вже у 2016 році посіла п’яте місце на етапі «PL.K1» у Парижі, а 28 лютого виборола бронзу ІІ етапу «PL.K1», який відбувся у єгипетському місті Шарм-ель-Шейх. Цей турнір зібрав більше 400 спортсменів із 27 країн світу, для яких це був один із етапів підготовки до Чемпіонату Світу-2016 у Лінці».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів