Кращі спортсмени Львівщини отримали відзнаки облдержадміністрації

12:00 31 серпня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 31 серпня, у Львівській ОДА відбулося відзначення кращих спортсменів Львівщини за результатами спортивних досягнень у червні та липні 2018 року.

Про це повідомили в п’ятницю, 31 серпня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Кращим спортсменом червня, за підсумками опитування, став веслувальник Дмитро Озимок. Він здобув перемогу в каное-одиночці на дистанції 200 метрів та в каное-четвірці на цій же дистанції на чемпіонаті Європи серед юніорів та молоді, який пройшов в Італії на мальовничому озері Святої Катерини».

«Кращою спортсменкою Львівщини у липні стала триатлоністкаСофія Прийма. Це почесне звання Софія отримала завдяки перемозі на чемпіонаті світу з акватлону (різновид триатлону) серед молоді. Акватлон – вид спорту, що включає в себе етап бігу та плавання, має деяку схожість з тріатлоном і є його найпростішою формою», – поінформували також в облдержадміністрації.

«У серпні львів'янка Анастасія Горлова стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з веслування на байдарці-двійці на дистанції 200 метріву португальському Монтемор-у-Велью. А Маркіян Івашко встановив світовий рекорд на чемпіонаті світу зі стрільби з лука у міксі у Софії», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

DailyLviv.com

 

DIM.RIA