Комісар НБА виступає за легалізацію спортивних ставок у США

14:35 1 серпня 2017 р.

Комісар НБА Адам Сільвер вважає, що в найближчі два роки спортивні ставки в США стануть легальними.

55-літній Сільвер уже давно є прихильником легалізації ставок у своїй країні. Ще в листопаді 2014 року він написав велику статтю у New York Times, в якій виклав свої роздуми стосовно цього питання. Поки що американцям залишається лише ставити в онлайн-конторах, відкривши свій рахунок на https://lvbet.pl/zaklady-bukmacherskie/.

«Мені здається, що закон змінять у найближчі 2 роки. Люди хочуть робити ставки протягом усієї гри. Це принесе вболівальникам додаткове задоволення», - цитує слова Сільвера Sport Business Journal.

Сільвер обговорив питання майбутнього спортивних ставок у США на конференції з іншими комісарами 3 Північноамериканських спортивних ліг.

У червні Верховний суд США уже погодився розглянути апеляцію штату Нью-Джерсі стосовно легалізації ставок на спорт.

Незважаючи на підтримку Сільвера, НБА є частиною групи, куди входять інші великі спортивні ліги США. Ці групи не підтримують закон про легалізацію спортивних ставок та виступають проти ініціативи Нью-Джерсі.

Допомагає же  Американський ігровий союз (AGA), який нещодавно почав нову кампанію стосовно заняття заборони спортивних ставок у всій країні. Представники від AGA заявили, що така кампанія у засобах масової інформації буде спрямована на припинення заборони спортивних ставок та приєднання інших організацій для успішного вирішення цього питання.

Легалізація спортивних ставок відбувається і в європейських країнах. Наприклад, у Польщі, де працює legalny bukmacher LvBet.pl

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу