Керівництво «Карпат» попросило ФФУ розглянути доцільність проведення матчів у Маріуполі

19:40 3 червня 2017 р.

Навіть діти у Маріуполі стверджують на своїх малюнках, що це місто – фортеця.

Навіть діти у Маріуполі стверджують на своїх малюнках, що це місто – фортеця.
Фото: pr.ua

Начальник Донецького обласного управління поліції В'ячеслав Аброськін запевнив: «Ми готові й в подальшому надавати гарантії безпеки під час проведення футбольних матчів в нашому прифронтовому місті».

Керівництво київського «Динамо» й львівських «Карпат» звернулися у Федерацію футболу України з проханням розглянути доцільність проведення матчів Української прем'єр-ліги сезону-2017-2018 років у  Маріуполі. Зокрема, керівництво «Карпат» не категорично виступає за те, щоб не грати в Маріуполі, а просто попросило ФФУ добре вивчити це питання, адже вважає, що в Маріуполі грати небезпечно у зв'язку з тим, що неподалік проходять бойові дії.

Тож перед кожним матчем ФФУ буде аналізуватими ситуацію в Маріуполі та у випадку форс-мажору поєдинок може бути проведений на резервному полі Іллічівця у Дніпрі. Про це повідомили сьогодні, 3 червня, в інтернет-виданні «Футбол 24».

Натомість начальник Донецького обласного управління поліції В'ячеслав Аброськін запевнив на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «Ми готові й в подальшому надавати гарантії безпеки під час проведення футбольних матчів в нашому прифронтовому місті»

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу