Керівництво й футболісти львівських «Карпат» зустрінуться з уболівальниками

16:48 11 липня 2017 р.

Фото до новини


Фото: fckarpaty.lviv.ua

Кожен, хто завітає в п’ятницю на стадіон «Україна», отримає квиток на стартову гру чемпіонату УПЛ проти «Зірки».

У п’ятницю, 14-го липня, о 17:00 на стадіоні «Україна» на вулиці Липова алея, 5 відбудеться зустріч керівництва й футболістів львівських «Карпат» із уболівальниками та журналістами. Зокрема під час неї представлять новачків команди й відбудеться «живий діалог» з фанами, який переросте у відкрите тренування – львів'яни зможуть на власні очі оцінити готовність «зелено-білих» до нового сезону.

Кожен, хто завітає у вечір п’ятниці на стадіон «Україна» отримає квиток на стартову гру чемпіонату УПЛ проти «Зірки», який відбудеться в неділю, о 17:00. Також уболівальники матимуть змогу особисто поспілкуватись з футболістами та тренерами, взяти автограф, зробити пам’ятне фото та побажати успіху карпатівцям перед стартом нового чемпіонату. Окрім цього, у спеціальній фотозоні, уболівальники зможуть зробити фото із талісманом «зелено-білих» Левчиком. 

Про це повідомили в інформаційному центрі ФК «Карпати», де також запевнили: «Обіцяємо і незвичні конкурси, переможці яких отримають подарункові набори від «Карпат», сертифікати у магазині «Фанат», а також футболки з нової колекції форми!  Для представників ЗМІ буде виділено спеціальну мікс-зону, де журналісти отримають власну порцію спілкування з гравцями та тренерським штабом «левів».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів