«Карпати» ще 10 років орендуватимуть майно громади

18:40 15 лютого 2018 р.


Фото: google.com.ua

Депутати ЛМР прийняли в четвер, 16 лютого, на сесії ухвалу «Про надання Товариству з обмеженою відповідальністю «Клуб професійного футболу «Карпати» в оренду нежитлових приміщень на вулиці Липова Алея, 5».

Про це повідомили сьогодні, 15 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «Зокрема, футбольному клубу «Карпати» продовжили термін дії договору оренди у зв’язку з тим, що клуб отримав атестат на змагальний сезон 201 -2019 років, а також на подальші змагальні сезони».

В управлінні комунальної власності ЛМР пояснили, що до них на розгляд надійшло відповідне звернення від ТзОВ «Клуб професійного футболу «Карпати щодо нежитлових приміщень стадіону «Україна» на вулиці Липова Алея, 5. В базі обліку орендних платежів управління обліковується договір оренди № Г-6508-8 від 20 серпня 2008 року, укладений з цим товариством на нежитлові приміщення, загальною площею 4253,8 квадратних метрів на вулиці Липова Алея, 5 для організації діяльності та проведення навчально-тренувальних зборів та змагань. Термін дії цього договору встановлено до 20.08.2018 року».

В управлінні комунальної власності ЛМР розповіли: ««ФК «Карпати» просять продовжити термін дії договору оренди у зв’язку з отриманням атестату на змагальний сезон 2018-2019 років а також подальші змагальні сезони. Питання щодо продовження договору оренди розглянуто 10 січня 2018 рокуна комісії з підготовки пропозицій для надання в оренду майна територіальної громади Львова. Відтак, комісією рекомендовано управлінню комунальної власності підготувати проект ухвали про внесення змін до договору оренди нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень) № Г-6508-8 від 20 серпня 2008 року, укладеного з Товариством з обмеженою відповідальністю «Клуб професійного футболу «Карпати», встановивши термін дії договору 10 років».

dailylviv.com

До теми

17:15 11 травня 2022 р.

Футболіст львівського Руху продає з аукціону золоту медаль

23-річний випускник Львівського фахового коледжу спорту, захисник футбольного клубу «Рух» Олег Веремієнко передав на благодійний аукціон медаль переможця чемпіонату світу U-20 з футболу.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу