«Карпати» прийматимуть «Сталь»

09:54 5 серпня 2017 р.

Матч четвертого туру чемпіонату України з футболу в прем’єр-лізі розпочнеться в суботу, 5 серпня, о 17:00.

В інформаційному центрі львівського футбольного клубу «Карпати» розповіли про сьогоднішній матч на стадіоні «Україна»:

Свій четвертий поєдинок у цьому сезоні «Карпати» проведуть на «Україні» у суботу проти кам’янської «Сталі». Стартовий свисток Віктора Копієвського, який, до речі, проводитиме дебютну гру у Прем’єр-лізі, пролунає о 17:00.

На тижні «Карпати» поповнили свій склад черговим новачком. Однак цей новобранець команди Серхіо Наварро є особливим і не потребує зайвого представлення. Артем Федецький після 5–річної перерви повернувся до Львова, де знову може вийти на поле у зелено-білій футболці якраз у грі проти «Сталі».

Колектив з Кам’янського у перших турах нового чемпіонату став головним ньюсмейкером, продемонструвавши класну гру і здобувши гучні перемоги. Все розпочалося у першому турі, коли «Сталь» на виїзді здолала бронзового призера минулого сезону луганську «Зорю». Далі була не менш феєрична перемога у ще одному поєдинку в Одесі. Цього разу команда з Дніпропетровщини виявилася сильнішою за «Чорноморець», ще одного учасника першої групи за підсумками минулого сезону УПЛ.

Прем’єрний домашній матч сезону подарував вболівальникам «Сталі» не менше емоцій, які, щоправда, виявилися зі знаком «мінус». Господарі вели в рахунку у двобої з «Шахтарем» майже до самої перерви, однак пропустили гол у роздягальню. Протягом всього другого тайму «Сталь» стримувала натиск чемпіона і припустилася помилки лише раз – на 5-ій компенсованій хвилині, в підсумку поступившись 1:2. За «гірників» відзначився екс-карпатівець Ґуставо Бланко-Лещук.

Успішна гра суботнього суперника «Карпат» є передусім заслугою наставника команди Єгіше Мелікяна. Вірменський легіонер приїхав у наш чемпіонат на початку нового тисячоліття, де виступав за кілька команд, а згодом розпочав тут тренерську діяльність. У розпорядженні Мелікяна, в основному, молодь без досвіду виступів у Прем’єр-лізі, однак з перших турів «Сталь» продемонструвала, що може створити серйозні проблеми будь-якому опоненту.

Старт «Карпат» не можна назвати вдалим, однак вже у суботу «леви» можуть здобути першу перемогу у сезоні, суттєво покращивши своє турнірне становище. Мотивації та кадрового потенціалу львів’янам не бракує, тому на «Україні» очікується класне протистояння за участю «Карпат» та «Сталі».

Прем'єр-ліга 2017/2018. Матч 4-го туру

«Карпати» (Львів) – «Сталь» (Кам’янське)

5 серпня. Початок – 17:00. Львів. Стадіон «Україна»

Арбітр – Віктор Копієвський (Кропивницький).

Асистенти арбітра: Віктор Матяш (Донецьк), Володимир Висоцький (Малокатеринівка, Запорізька о область).

Четвертий арбітр – Олександр Дердо (Чорноморськ, Одеська область).