«Карпати» перейдуть у власність громади Львова, – ФК

17:30 14 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: fckarpaty.com

У львівському футбольному клубі «Карпати» запевнили: «Уся «зелено-біла» сім’я вітає історичне рішення Львівської міської ради та прийняття ухвали про створення Народної команди».

Про це повідомили в п’ятницю, 14 лютого, на сайті «Карпат», де також розповіли: «13 лютого 2020 року назавжди увійде до славетної історії «Карпат» – одностайним голосуванням депутатського корпусу ЛМР було прийнято ухвалу про створення Народної команди. «Карпати» переходять у власність громади Львова».

«Згідно з умовами створення Народної команди «Карпати», проголосованих депутатами, основною з них вбачається наступна –  «Безоплатна передача корпоративних прав ТзОВ «Клуб професійного футболу «Карпати» у власність територіальної громади Львова». ФК «Карпати» офіційно повідомляє, що корпоративні права будуть безкоштовно передані у власність громади міста, як цього і вимагає текст ухвали», – запевнили також на сайті «Карпат».

Як інформував «Щоденний Львів», у міськраді ініціювали створення «Народної команди «Карпати».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:31 27 травня 2020 р.

Цьогорічний фінал Кубка України з футболу відбудеться у Львові

Фінал Кубка України сезону-2019/2020 відбудеться 8 липня у Львові. Відповідне рішення вчора було прийняте на виконкомі Української асоціації футболу під час обговорення поновлення футбольного сезону в країні.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу