«Карпати» й надалі прийматимуть гостей на «Арені Львів»

16:10 8 липня 2016 р.

  • 0


Фото: ultras.lviv.ua

Генеральний директор футбольного клубу Юрій Дячук-Ставицький запевнив: «Наші переговори закінчилися, вони влаштовують обидві сторони».

У прес-службі (інформаційному центрі) львівського футбольного клубу «Карпати» розповіли сьогодні, 8 липня: 

«Львівські «Карпати» продовжать свої виступи на «Арені Львів» – про це офіційному сайту розповів генеральний директор клубу Юрій Дячук-Ставицький одразу після підписання договору.  Юрій Михайлович запевнив:

«Радий повідомити усім нашим уболівальникам, що «Карпати» продовжать грати на одному з найкращих стадіонів Східної Європи. Наші переговори закінчилися, вони влаштовують обидві сторони».

«Безперечно, клуб доклав максимум зусиль аби виступати на «Арені Львів». Це стадіон європейського рівня, зручний та комфортний для уболівальників. Ми також дуже сподіваємося, що львів’яни масово підтримуватимуть нашу команду, яка зараз активно готується до нового чемпіонату.

Перші матчі на «Арені Львів» «Карпати» зіграють проти серйозних команд. Тож ми чекаємо усіх на трибунах і віримо у те, що наші футболісти показуватимуть сильний та видовищний футбол».

Виконувач обов’язків директора «Арени Львів» Євген Болкун також прокоментував підписання договору: «Результатом ми задоволені, адже отримали солідного партнера. «Карпати» – місцева команда, яку завжди підтримували уболівальники. Скажу, що переговори не були простими, адже кожна із сторін мала свою позицію. І все ж, головне те, що ми досягли компромісу та порозуміння. Я впевнений, що «Карпати» отримають задоволення від гри на «Арені Львів», а уболівальники будуть задоволені від результатів команди».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:07 3 червня 2020 р.

Трьом львівським тренерам призначили стипендію Кабміну

Сьогодні, 3 червня, Уряд призначив стипендії видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх. Серед них троє львівських фахівців.

Рубрика: Спорт