«Ігри Нескорених» триватимуть на Львівщині до 15-го липня

15:15 12 липня 2018 р.

  • 0
  • 471


Фото: oblrada.lviv.ua

У неділю, 15 липня, в Сприні відбудеться фінал «Ігор Нескорених» та нагородження його учасників.

Про це, як повідомили в четвер, 12 липня, в прес-службі Львівської облради, розповів голова Самбірської районної ради Віталій Кімак. За його словами, уже традиційно його розпочинатимуть автопробігом зі Самбора так званим «повстанським маршрутом».

Віталій Кімак поінформував також: «Зустрічаємося о 9.00 у Самборі біля пам’ятника Бандері, звідти автоколона вирушає через села, де поховані повстанці, відвідують  музей національно-визвольних змагань у Чукві, відвідають могили загиблих бійців на Донбасі. О 13.00 розпочнуться урочисті заходи у Сприні за участі керівництва області депутатів, громадськості та самих учасників команд. Запланована урочиста хода учасників святкувань до пам’ятника засновникам УГВР, покладання квітів та поминальна панахида за борцями за волю України».

«Напередодні відбудеться конкурс патріотичної пісні – і, власне, його учасники презентуватимуть свою творчість – пісні, вірші. У Сприні діє музей криївка – там діюча експозиція. І там же ж будуть відео-презентації військових частин, і самі військові розповідатимуть про свою службу. Також відбудеться презентація мистецького волонтерського фотопроекту «Якби не війна». Ну і звичайно що буде польова кухня», – доповнив Віталій Кімак.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми