Головний тренер львівських «Карпат» отримав асистента

17:40 8 червня 2018 р.

  • 0
  • 789


Фото: fckarpaty.com

До тренерського штабу львівських «Карпат» долучився новий спеціаліст – Роман Кожуховський.

Про це повідомили в п’ятницю, 8 червня, в інформаційному центрі львівського футбольного клубу «Карпати», де також уточнили: «Роман Кожуховський виконуватиме функції асистента Олега Бойчишина».

Роман Кожуховський розповів: «На професійному рівні я практично не грав, а вже з 22 років працював на тренерських посадах. Фактично, вже 17 років є тренером-практиком». З Олегом Бойчишиним разом навчалися, здобували «PRO»-диплом. Ми знайомі вже близько трьох років. Звичайно, пропозиція надійшла від нього. На днях він зателефонував і запропонував приєднатися до його тренерського штабу. Я з радістю погодився, адже «Карпати» – це амбітний проект з історією, за ним постійно слідкують. Для мене це велика честь і я прикладу максимум зусиль, щоб допомогти клубу».

«Роман Кожуховський народився 24 січня 1979 року у Вінниці. Вихованець кримського футболу.  Виступав за «Титан-2» (Армянськ), «Політехнік» (Феодосія), «Авангард» (Джанкой), «Кафа» (Феодосія), «Локомотив» (Їхви, Естонія). Тренував «Авангард» (Джанкой), «Динамо» (Феодосія), «Спартак-КТ» (Молодіжне), «Копер» (Словенія), «Калев-2» (Сілламяе, Естонія), «Локомотив» (Їхви, Естонія), «Ярве» (Кохтла-Ярве, Естонія), з січня 2018 року працював у тренерському штабі одеського «Чорноморця».  Володіє ліцензією УЄФА «PRO», – поінформували також у прес-службі ФК «Карпати».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми