Ганна Музичук буде відзначена як кращий спортсмен Львівщини

15:25 3 лютого 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

У вівторок, 7 лютого, о 12.00 у 257-му кабінеті облдержадміністрації відбудеться урочиста церемонія нагородження кращого спортсмена Львівщини на підсумками виступів у грудні 2016 року.

Урочисту церемонію нагородження кращого спортсмена Львівщини традиційно проводитиме відділення Національного Олімпійського Комітету у Львівській області. За рішенням виконкому обласного відділення НОК, почесну нагороду за найвидатніші спортивні досягнення у грудні минулого року, вручать шахістці зі Львова Анні Музичук. Відзнаки Національного Олімпійського Комітету отримають також батьки спортсменки – Наталія і Олег Музичуки, які тренують Ганну.

Голова відділення НОК у Львівській області Юрій Турянський розповів: «Навряд, чи хтось ставитиме під сумнів наше рішення визнати Анну Музичук найкращою спортсменкою Львівщини у грудні. Вона на світовій першості, яка проходила у місті Доха в Катарі, здобула аж два титули чемпіонки світу з шахів. Ганна спершу стала тріумфаторкою світової першості зі швидких шахів (рапід), а по тому перемогла ще й на світовій першості з бліцу. При цьому, у чемпіонаті з рапіду Ганна з 11-ти можливих очок здобула аж 9. І на півтора очка випередила спортсменку, яка посіла друге місце. Це свідчення неймовірно високого класу нашої шахістки».

Про це повідомили сьогодні, 3 лютого, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини