ФК «Львів» візьме участь в акції «Україна зараз»

17:00 23 серпня 2018 р.


Фото: fclviv.com.ua

Українська прем’єр-Ліга виступила з ініціативою проведення святкової акції в рамках 6 туру Чемпіонату, який співпадає зі святкуванням Дня Незалежності України.

Про це повідомили в інформаційній службі ФК «Львів», де також розповіли: «У рамках акції в матчі між «Маріуполем» та «Львовом» відбудеться організований вихід команд-учасниць на передматчеве шикування у спеціальних футболках із зображенням логотипу бренду «Україна зараз» («Ukraine now»). «Україна зараз» – це бренд України у світі. Він покликаний показати Україну як відкриту сучасну країну, де відбувається все найцікавіше і тривають захоплюючі зміни саме зараз.

«Український футбол тісно асоціюється з образом України у світі, а УПЛ також проходить через цікавий період змін та реформ. Тому з нагоди святкування Дня Незалежності нашої країни УПЛ приєднується до руху «Україна зараз», – поінформували також у ФК «Львів»

«Унікальні футболки з автографами футболістів кожної з команд будуть потім розіграні на аукціонах, які проводитиме УПЛ, а кошти, виручені від аукціонів, передані на благодійність, – повідомили також в інформаційній службі ФК «Львів». – Закликаємо всіх уболівальників прийти на стадіони у цей святковий вікенд та підтримати акцію «Україна зараз»!».

dailylviv.com

До теми

20:56 9 травня 2021 р.

Дві останніх нічиїх львівських команд в УПЛ

Львів завершив чемпіонат на восьмій сходинці, набравши 29 залікових балів, а Рух, маючи 28 пунктів, посів десяту позицію у турнірній таблиці УПЛ.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу