ФК «Львів» тренується у Винниках

14:00 8 серпня 2018 р.

  • 0
  • 1113


Фото: fclviv.com.ua

ФК «Львів» розпочав підготовку до виїзного матчу чемпіонату України з донецьким «Олімпіком», який відбудеться у п’ятницю, 10 серпня, на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського у Києві.

Про це повідомили в середу, 8 серпня, в інформаційній службі ФК «Львів», де також розповіли: «Команда Жилмара працює на базі у Винниках у режимі одноразових тренувань. У понеділок футболісти львівського клубу працювали на тренажерах та виконували вправи на футбольному полі, спрямовані на фізичну підготовку. Зокрема – бігові серії на швидкість, з бар’єрами та силові навантаження».

«У вівторок робота набула вже більш ігрового характеру – гра у зонах, тактика та техніка (удари та передачі). Незважаючи на статус інтенсивної та фізично виснажливої гри з «Ворсклою», обійшлося без травм та пошкоджень для «синьо-золотих левів», які у повному складі готуються до майбутньої важливої гри з «олімпійцями», – поінформували також у прес-службі ФК «Львів».

«Від’їзд львів’ян до столиці України запланований на післяобідню пору у четвер. Матч «Олімпік» (Донецьк) – ФК «Львів» розпочнеться о 19:00 і транслюватиметься на телеканалі «Футбол 1», – повідомили також в інформаційній службі ФК «Львів»,

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми