ФК «Львів» програв вчетверте в сезоні

16:00 7 жовтня 2018 р.

• 0
  • 645

Матч 11-го туру чемпіонату України з футболу серед команд прем’єр-ліги між «Львовом» і «Десною» завершився в неділю, 7 жовтня, виїзною перемогою чернігівців.

Перший тайм «Львів» відверто провалив, пропустивши вже на 4-й хвилині після того, як Артем Фаворов прийняв м'яч у штрафному з передачі Безбородька, пробивши точно у ворота – 1:0. «Львів» почав відходити від стартового натиску «Десни» ближче до 20-х хвилин – на 19-й після прострілу Голікова Братков зрізав м'яч у хрестовину власних воріт.

Утім, дуже швидко ці зусилля були прибиті другим голом чернігівців – Філіппов на 28-й хвилині замкнув подачу Безбородька. Втім, свою перевагу «сіверяни» заробляли не тільки голами, а й постійними грубощами та зривами атак, які призвели до чотирьох жовтих карток. П'ята відбулася на 45-й і стала другю для Єрмакова, який зрізав Тейлора на фланзі.

Попри те, що «Десна» залишилась в меншості, Олександр Рябоконь не зробив замін по перерві й дуже швидко поплатився за це рішення. На 52-й хвилині Бруну шикарним ударом з-за меж штрафного під поперечину відквитав один гол.

Львів'яни захопили територіальну перевагу й стали тиснути щосили – так, на 70-й хвилині Западня не встиг замкнути фактично гольову передачу на дальню штангу. Тим не менш, забити дбвів’янам ніяк не вдавалось, за що вони були покарані на 87-й хвилині – Артем Фаворов пройшов у штрафний та потужно пробив повз голкіпера – 1:3.

Таким чином, «Десна» набрала тринадцять очок та піднялася на шосту сходинку в турнірній таблиці, в той час як «Львів» опустився на дев'яту. В активі підопічних Юрія Бакалова – одинадцять очок.

«Львів» – «Десна» – 1:3

Голи: Бруну, 52 – А. Фаворов, 4, 87, Філіппов, 28

Вилучення: Єрмаков, 45

Про це повідомили в неділю, 7 жовтня, в інтернет-виданні «Футбол 24».