ФК «Карпати» відмовилися долучитися до акції FARE

15:25 7 жовтня 2013 р.

  • 0
  • 3050

Бо не вважають цю організацію «такою, котра дійсно щиро переслідує задекларовані цілі».

На сайті інформаційного центру ФК «Карпати» опублікована відповідь генерального директора цього львівського клубу Ігоря Дедишин на пропозицію першого віце-президента Федерації футболу України Сергія Стороженка «долучитися до акцій тижня від імені мережі FARE»:

«ФК «Карпати» категорично виступає проти будь-яких актів чи форм дискримінації за расовою, національною, класовою чи іншою ознакою та готовий долучатись до будь-яких акцій реальної боротьби з проявами недопустимої поведінки уболівальників на стадіонах. Водночас, ми не вважаємо за можливе виступати на підтримку FARE, оскільки вмотивовано не вважаємо цю організацію такою, котра дійсно щиро переслідує задекларовані цілі, а, навпаки, сама хибує упередженими та нефаховими підходами, котрі приводять до дискримінаційних результатів в Україні загалом та у ставленні до нашого клубу, зокрема. А саме:

1. Відсутність у методичних матеріалах FARE будь-яких ознак боротьби з використанням символіки людиноненависницької комуністичної ідеології, при тому що Україна, серед інших країн Східної Європи, страхітливим чином постраждала як від нацистського, так і від комуністичного режимів, причому в абсолютних цифрах людські жертви України від комуністичного режиму є значно вищими, а Голодомор 1932/1933 років визнаний актом геноциду комуністичного режиму проти українців державними органами багатьох країн світу.

2. Внесення FARE до дискримінаційних символів у своїх методичних матеріалах символіки та образів провідників українського національно-визвольного руху першої половини ХХ ст., навіть незважаючи на їх офіційне державне визнання Указом Президента України від 28 січня 2010 року. Такою дією FARE здійснила прямий дискримінаційний акт проти українців за національною ознакою.

3. Написання представниками FARE провокативного доносу до УЄФА на ФК «Карпати» після матчу «Карпати» - «Галатасарай», у якому реальний факт демонстрації антитурецького банера під час матчу був доповнений немислимим букетом абсурдних звинувачень, а також упереджена спекулятивна підтримка помилкового Рапорту делегата матчу «Карпати» – «Зестафоні» під час участі команди «Карпати» у змаганнях Ліги Європи у сезоні 2010/2011 рр. Усі неправдиві напади FARE на наш клуб були повністю визнані неспроможними повноважними органами УЄФА в апеляційному порядку.

Нарешті, діяльність FARE в Україні є абсолютно непублічною, організація ніколи не намагалась донести до футбольної спільноти свої принципи та критерії діяльності. Власне тому, для того щоб отримати підтримку нашого клубу, організація повинна здійснити належну еволюцію, виправити та принести офіційні вибачення за допущені помилки та переконати суспільство в чистоті своєї діяльності з тим, щоб ці помилки не були повторені у майбутньому.

Сподіваємось на Ваше розуміння та підтримку такої нашої позиції як прагматично налаштованого керівника національного футбольного органу та законослухняного громадянина України.

З повагою, генеральний директор ФК «Карпати» Ігор Дедишин».

Як повідомляв «Щоденний Львів», дисциплінарний комітет ФІФА заборонив впускати 11 жовтня глядачів на відбірковий матч чемпіонат світу 2014 року між збірними України й Польщі у Харкові й проводити на стадіоні «Львів Арена» матчі турнірів під егідою ФІФА до закінчення відбору на чемпіонат світу 2018 року, бо повірив свідченням громадської мережі «Футбол проти расизму в Європі» («FARE»), що 6 вересня під час матчу збірних України й Сан-Марино на стадіоні «Арена Львів» вболівальники першої з них нібито демонстрували расизм і нацизм.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:30 21 вересня 2019 р.

«Рух» прийматиме у Львові «Оболонь Бровар»

У суботу, 21 вересня, о 17:00 на стадіоні «СКІФ» у Львові розпочнеться матч 10-го туру чемпіонату України серед клубів першої ліги, в якому «Рух» прийматиме київську «Оболонь Бровар».

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 495

09:00 21 вересня 2019 р.

«Львів» прийматиме «Олімпік» на стадіоні «Україна»

У суботу, 21 вересня, о 14:00 на стадіоні «Україна» розпочнеться матч восьмого туру чемпіонату України з футболу серед клубів прем’єр-ліги, в якому ФК «Львів» прийматиме донецький «Олімпік».

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 663

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу