Фехтувальниця з Львівщини - «бронзова» призерка міжнародного турніру Satellite FIE «St Duje’s Cup»

10:07 15 жовтня 2024 р.

Для Ксенії Пантелєєвої це третя медаль міжнародного Сателіту з фехтування.

Про це повідомила пресслужба ЛОВА, пише DailyLviv.com.

У Спліті (Хорватія) 12-13 жовтня відбулися міжнародні змагання з фехтування на шпагах серед жінок Satellite FIE «St Duje’s Cup».

Спортсменка з Львівщини Ксенія Пантелєєва посіла третє місце, а Анна Максименко – шосте.

Ксенія Пантелєєва виграла спочатку чотири з п’яти боїв в групі, поступившись лише українці Софії Сіденко. Далі – здолала ще чотирьох суперниць у турі прямого вибування, зокрема, в 1/8 фіналу перемогла олімпійську чемпіонку в команді та чемпіонку світу в особистому заліку – естонку Юлію Бєляєву (15:12). У чвертьфіналі підопічна Андрія Орліковського та Зоряни Семеряк здолала іншу українку Юлію Мукоїд (15:3). Потрапити до фіналу Ксенії Пантелєєвій завадила володарка двох олімпійських нагород Токіо-2020 – естонка Катріна Лехіс (11:15).

До речі, саме майбутній чемпіонці Катріні Лехіс поступилася в чвертьфіналі Анна Максименко з рахунком 13:15.