Експерти визнали кращим спортсменом України в січні львів’янку

12:45 1 лютого 2019 р.

Фото до новини

Експертна комісія Національного олімпійського комітету України відзначила як найвагоміше спортивне досягнення січня в олімпійських номерах здобуття львів’янкою Оленою Старіковою Кубка світу з велотреку за підсумками сезону-2018-2019 років.

Про це повідомили в п’ятницю, 1 лютого, на сайті Національного олімпійського комітету України, де також розповіли: «Олена Старікова в дуеті з Любов’ю Басовою ще й посіла друге місце в загальному заліку командного спринту. Це стало можливим в тому числі і завдяки двом медальним виступам Олени Старікової на етапах Кубка світу у Новій Зеландії та Гонконзі, де українка посіла друге місце в індивідуальному та командному спринті відповідною.

«Для Старікової це перше високе визнання Національного олімпійського комітету. А кращим тренером місяця експертна комісія НОК назвала особистого наставника 22-річної велосипедистки – Євгена Болібруха», – поінформували також у Національному олімпійському комітеті.