Дев’ятеро паралімпійців зі Львівщини отримуватимуть стипендії канадського фонду

11:10 15 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації запевнили: «Кращих спортсменів з інвалідністю Львівщини вдруге відзначили стипендіями канадського Фонду імені Володимира Кузя за підсумками спортивного сезону 2016 року».

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 15 червня: «Участь у церемонії взяли начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Юрій Майборода, член ради Національного комітету спорту інвалідів України Ярослав Грибальський, начальник Львівського регіонального центру «Інваспорт» Мирослав Николаєв, начальник управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Антон Нікулін, почесний ректор Львівського державного університету фізичної культури Мирослав Герцик, провідні спортсмени та тренери Львівського регіонального центру «Інваспорт», дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів «Галичина» та інші. З поміж дев’яти номінантів були оголошені кращі представники «Інваспорту» Львівщини у трьох категоріях».

Зокрема, стипендії канадського фонду отримуватимуть чемпіон світу з шашок-100 серед спортсменів з порушеннями зору Іван Фідик із Дрогобича – у номінації «Кращий спортсмен з інвалідністю 2016 року»; призер чемпіонату України 2016 року з лижних перегонів серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату Василь Кравчук зі села Тухолька в Сколівському районв – у номінації «Спортсмен з інвалідністю – відкриття 2016 року»; титулований паралімпієць Львівщини, представник стрільби з луку на візку Богдан Носевич зі Львів) – у номінації «За відданість параолімпійському спорту». Їх нагородження відбулось за ініціативи Львівського регіонального центру «Інваспорт» та управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації. Розпорядниця Фонду імені Володимира Кузя Віра Маначій та почесні гості церемонії вручили спортсменам відзнаки та грошові премії.

«Володимир Кузь (1913-1993 роки) – громадський та спортивний діяч української діаспори Канади. Опинившись на чужих землях він ніколи не забував про свою Батьківщину. Завжди підтримуваві пропагував українську культуру. Окрім цього, він викладав історію України, займався рідною мовою і завжди намагався допомогти землякам. Разом з Вірою Маланчій переклав з англійської на українську мову книгу Юрія Купченка «Вершник з України». Після смерті заповів використати нагромаджені ним кошти для створення фонду на суспільні потреби для української молоді», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Його волю у 1997 році реалізували громадяни Канади українського походження Віра Маланчій – племінниця та похресниця Володимира Кузя та Богдан Колос – його учень і товариш. Щороку Фонд Володимира Кузя визначає в різних осередках України стипендіатів за успіхи в навчанні, спорті, високий рівень національної свідомості та активну громадську позицію», – повідомили також сьогодні, 15 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:37 7 вересня 2020 р.

Львів'янка здобула чотири золоті медалі на чемпіонаті України з велоспорту

У Львові завершився чемпіонат України з велоспорту на треку. За підсумками цих змагань сформовано національну збірну команду, яка представлятиме нашу державу на міжнародних змаганнях.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу