Депутати Львівської міськради спрямували 5,1 млн. гривень на викуп стадіону «Торпедо»

15:00 1 серпня 2019 р.


Фото: lviv.sq.com.ua

У четвер, 1 серпня, на засіданні сесії Львівської міської ради спрямували п’ять мільйонів 147 тисяч гривень на викуп стадіону «Торпедо» у банка «Львів» для суспільних потреб.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, позиція міської ради не збігається з позицією депутатського корпусу».

Андрій Садовий пояснив: «Чи можуть ворота і розвалені трибуни вартувати п’ять мільйонів? Я думаю, що ні. Я думаю, що це спроба певних людей забрати кошти з бюджету міста. Тому свого часу за те, що цей стадіон мають звільнити від торгівельних рядів, ми передали земельну ділянку на виїзді з міста в Шевченківському районі. Потім різними махлюваннями оформили право власності на ці ворота. Заставили в Банк «Львів». Потім той, хто це робив, хотів та будувати житло. Зрозумів, що це не вийде. А тепер бідний банк думає, яким чином би хоч якісь кошти за то компенсувати. Тому я думаю, це такий елемент афери, і я би хотів, щоб журналісти дуже ретельно вивчили це питання».

«Міський голова Львова також наголосив: «Я маю великі сумніви, що ці ворота можуть коштувати п’ять мільйонів 100 тисяч чи 200, але не п’ять мільйонів. Просто цей депутат настільки наполегливий, так це лобіює… Бо цей стадіон є власністю громади міста. Там ніхто не може нічого робити без дозволу громади. А депутат ставить різні палки в колеса, щоб тих п’ять мільйонів віддати банку. А навіщо їх віддавити? Стадіон і так наш є. Це треба трошки по іншому робити».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу