Четверо львів’янок виступатимуть за гандбольну збірну України

11:35 15 лютого 2017 р.

Зліва направо: Наталія Воловник, Наталія Стрюкова, Леся Смолінг та Єлизавета Гілязетдінова

Зліва направо: Наталія Воловник, Наталія Стрюкова, Леся Смолінг та Єлизавета Гілязетдінова
Фото: sport.ua

Шестеро вихованок Львівського училища фізичної культури посилять молодіжну збірну.

Головний тренер «Галичанки» Тетяна Штефан оголосила імена гандболісток, яких цього року викликають до лав національної та молодіжної збірних команд України: 

– Попередньо нам говорили, що до збірної потраплять чотири гандболістки «Галичанки»: воротар Єлизавета Гілязетдінова та польові гравці Леся Смолінг, Наталія Воловник, Наталія Стрюкова. Під питанням залишається Марина Коновалова. На мою думку, Марина також заслуговує на перебування в лавах збірної, нам обіцяли подумати щодо неї.

Офіційні списки очікуємо за кілька днів, тоді і зможемо оголосити остаточну кількість наших гравців у національній збірній.  Ті гандболістки, які увійдуть до спискового складу, 11-15 березня пройдуть збори у Конча-Заспі, а 17-19 березня змагатимуться на турнірі в Польщі. Сподіваюся, там наші гравчині добре зарекомендують себе і так само будуть обрані для участі у червні в раунді плей-офф кваліфікації до чемпіонату світу-2017.

– А чи побачимо «галичанок» у молодіжній збірній команді України?

– Керманичем молодіжної збірної команди України призначено Віталія Надича – тренера, який виховує резерв для «Галичанки» у Львівському училищі фізичної культури. А до збірної потрапляють наші Тетяна Поляк, Олександра Жолобович, Мар’яна Маркевич.

Цих дівчат очікує відбір на чемпіонат Європи серед гравців до 19 років. Відбіркові ігри відбудуться 17-19 березня у Хорватії, а саме гандбольне Євро – у липні цього року. 

Про це поінформували в інтернет-виданні «Sport.ua», де також додали: «Як повідомив головний тренер молодіжної збірної Віталій Надич, до складу його команди також увійдуть три учениці відділення гандболу Львівського училища фізичної культури: Софія Пихайленко, Юлія Головко та Марія-Луїза Воронова». 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини