Чемпіонат України з гірських автоперегонів стартує на Львівщині

12:20 2 березня 2017 р.

Перший і другий етапи чемпіонату України з гірських автоперегонів відбудуться 24-26 березня в Дрогобицькому районі й Трускавці.

Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Трасу вже охрестили вітчизняним ралі Монте-Карло, а досвідчені спортсмени, які мали можливість ознайомитися зі схемою та ландшафтом, зазначають – це один з найскладніших етапів за всі 20 років проведення гірських перегонів в незалежній Україні».

«У списках учасників обов’язково значитимуться прізвища чемпіонів та справжніх метрів українського автоспорту. До того ж, вдруге від початку року про свою участь в українських етапах заявили і спортсмени з Польщі», – зазначено також у повідомленні.

«За словами організатора – директора Галицького Автомобільного клубу Сергія Єженкова, етапи у Трускавці та с. Модричі  Дрогобицького району мають стати справжнім святом для спортсменів і глядачів. Активне сприяння  організаторам  виявила місцева влада, як у підготовці спортивної складової, так і у створенні справжніх фан-зон з величезними моніторами, на яких всі бажаючі зможуть слідкувати за стартом та перебігом змагань», – повідомили також в облдержадміністрації

«Змагання відбуватимуться упродовж трьох днів: 24 березня – урочисте відкриття змагань о 19:20 на центральній площі Трускавця, 25 березня – перший етап чемпіонату України з гірських автоперегонів в Трускавці», – зазначено також у повідомленні.

«Загальна довжина траси – 3100 метрів. З міна висот – 100 метрів. Особливість траси – дистанція пролягає центром міста і передбачає різку зміну покриття з асфальту на бруківку, та крутий розворот автомобілів «бочку» у центрі  дистанції біля  найбільшої глядацької зони (фан-зони)», – повідомили також в облдержадміністрації.

«Старт змагань – о 9:00. Парк сервісу змагань – на вулиці Бориславській. Того ж дня спортсмени перемістяться у селище Модричі, де вже 26 березня пройде 2-й етап  гірського чемпіонату», – зазначено також у повідомленні.

«26 березня –в селі Модричі в Дрогобицькому районі відбудеться 2-й етап. Його характеристика: загальна довжина траси – 3000 метрів, зміна висот – 50 метрів, особливість траси – швидкісна «ходова» траса, яка проходить крізь лісовий масив. Старт змагань – о 9:00. Парк сервісу змагань – у санаторії «Нафтуся Прикарпаття» в селі Модричі», – повідомили також в облдержадміністрації

«Урочисте закриття автоперегонів відбудеться 26 березня о 19:20 на центральній площі міста Трускавця. Суть гірських перегонів полягає у швидкісному підйомі. Перед стартом відбудеться ознайомлення з трасою та кваліфікаційні заїзди. До заліку результату перегонів ідуть по два з трьох кращих фінальних заїздів кожного з учасників, – повідомили також також в управлінні фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини