Чемпіонат України з гірських автоперегонів стартує на Львівщині

12:20 2 березня 2017 р.

  • 0

Перший і другий етапи чемпіонату України з гірських автоперегонів відбудуться 24-26 березня в Дрогобицькому районі й Трускавці.

Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Трасу вже охрестили вітчизняним ралі Монте-Карло, а досвідчені спортсмени, які мали можливість ознайомитися зі схемою та ландшафтом, зазначають – це один з найскладніших етапів за всі 20 років проведення гірських перегонів в незалежній Україні».

«У списках учасників обов’язково значитимуться прізвища чемпіонів та справжніх метрів українського автоспорту. До того ж, вдруге від початку року про свою участь в українських етапах заявили і спортсмени з Польщі», – зазначено також у повідомленні.

«За словами організатора – директора Галицького Автомобільного клубу Сергія Єженкова, етапи у Трускавці та с. Модричі  Дрогобицького району мають стати справжнім святом для спортсменів і глядачів. Активне сприяння  організаторам  виявила місцева влада, як у підготовці спортивної складової, так і у створенні справжніх фан-зон з величезними моніторами, на яких всі бажаючі зможуть слідкувати за стартом та перебігом змагань», – повідомили також в облдержадміністрації

«Змагання відбуватимуться упродовж трьох днів: 24 березня – урочисте відкриття змагань о 19:20 на центральній площі Трускавця, 25 березня – перший етап чемпіонату України з гірських автоперегонів в Трускавці», – зазначено також у повідомленні.

«Загальна довжина траси – 3100 метрів. З міна висот – 100 метрів. Особливість траси – дистанція пролягає центром міста і передбачає різку зміну покриття з асфальту на бруківку, та крутий розворот автомобілів «бочку» у центрі  дистанції біля  найбільшої глядацької зони (фан-зони)», – повідомили також в облдержадміністрації.

«Старт змагань – о 9:00. Парк сервісу змагань – на вулиці Бориславській. Того ж дня спортсмени перемістяться у селище Модричі, де вже 26 березня пройде 2-й етап  гірського чемпіонату», – зазначено також у повідомленні.

«26 березня –в селі Модричі в Дрогобицькому районі відбудеться 2-й етап. Його характеристика: загальна довжина траси – 3000 метрів, зміна висот – 50 метрів, особливість траси – швидкісна «ходова» траса, яка проходить крізь лісовий масив. Старт змагань – о 9:00. Парк сервісу змагань – у санаторії «Нафтуся Прикарпаття» в селі Модричі», – повідомили також в облдержадміністрації

«Урочисте закриття автоперегонів відбудеться 26 березня о 19:20 на центральній площі міста Трускавця. Суть гірських перегонів полягає у швидкісному підйомі. Перед стартом відбудеться ознайомлення з трасою та кваліфікаційні заїзди. До заліку результату перегонів ідуть по два з трьох кращих фінальних заїздів кожного з учасників, – повідомили також також в управлінні фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:15 14 березня 2020 р.

«Львів» прийматиме «Карпати» без уболівальників

Матч 23-го чемпілнату України з футболу серед клубів прем’єр-ліги, в якому «Львів» прийматиме в суботу, 14 березня, на стадіоні «Україна» львівські «Карпати», відбудеться без глядачів і журналістів – за винятком представників офіційного телетранслятора!

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу