Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту відбудеться неподалік Львова

15:20 15 липня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У Жовківському районі змагатимуться 22-30 серпня понад 300 спортсменів з 20-ти країн світу.

«Упродовж 22-30 серпня в селі Великий Дорошів у Жовківському районі відбуватиметься чемпіонат світу з ракетомодельного спорту», – повідомили сьогодні, 15 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

У змаганні візьмуть участь понад 300 спортсменів з 20-ти країн світу.  Участь у чемпіонаті візьмуть команди з Італії, Китаю, Естонії, США, Швейцарії, Японії, Словаччини, Польщі, Болгарії, Канади, Великобританії, Чехії, Литви, Іспанії, Білорусі, Словенії, Латвії та інших країн світу.

Спортивне містечко розгорнеться в 11 кілометрах від Львова. На льотному полі площею понад 100 000 квадратних метрів розташують не тільки зону для змагань, але і фан-зону та фуд-корт. З центру Львова курсуватиме безкоштовний трансфер.

Окрім офіційної програми змагань організатори чемпіонату проведуть два позакласових змагання, в яких зможуть взяти участь не лише спортсмени, але й усі охочі. Це будуть змагання моделей ракет класу «S2/Р» з вантажем, а також популярні в Україні перегони дронів Copters Race.

Варто зазначити, що змагання відбуватимуться під егідою Міністерства молоді та спорту України, Міжнародної авіаційної федерації, Федерації ракетомодельного спорту України за сприяння Львівської обласної державної адміністрації. Україна, зокрема Львівщина, вперше проводитиме такі престижні змагання світового рівня. Право приймати змагання такого високого рівня наша держава виборола у 2014 році в штаб-квартирі Міжнародної авіаційної федерації (Лозанна). Це стало можливим завдяки успішному проведенню на Львівщині чемпіонату Європи з ракетомодельного спорту 2015 року.

Ракетомодельний спорт – це спортивно-технічний вид спорту, в якому учасники змагаються в конструюванні, виготовленні, організації запуску моделей ракет, а також пілотуванні, якщо мова йде про радіокеровані моделі. Цей вид спорту призначений для людей практично усіх вікових груп».

dailylviv.com

До теми

23:43 4 березня 2021 р.

Веслувальна база «Добротвір» стала олімпійською

Уряд підтримав проєкт постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до переліку закладів фізичної культури і спорту, яким надається статус бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки».

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу