Чемпіонат світу з авіамодельного спорту вперше пройде на Львівщині

16:45 4 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

200 спортсменів із 33 країн світу демонструватимуть рівень технічних знань та майстерність у класі радіокерованих моделей планерів поблизу села Великий Дорошів.

У Львівській облдерж адміністрації повідомили сьогодні, 4 липня: «Цьогоріч чемпіонат світу з радіокерованих метальних моделей планерів «F3K» вперше пройде в Україні. Приймати гостей міжнародного рівня, серед усіх регіонів, удостоєна Львівщина».

«Як зазначили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, проведення змагань світового рівня надасть поштовх до популяризації й розвитку авіаційних видів спорту, технічного розвитку молоді в Україні та сприятиме підвищенню міжнародного іміджу нашої країни. Відтак, 200 спортсменів з 33 країн світу демонструватимуть 23-29 липня рівень технічних знань та майстерність у класі радіокерованих моделей планерів  поблизу села Великий Дорошів у Жовківському районі. Свою участь у чемпіонаті вже підтвердили команди з Аргентини, Данії, Фінляндії, Ізраїлю, Японії, Нової Зеландії», – поінформували також сьогодні, 4 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу