Чемпіон світу зі Львова пригрозив змінити громадянство

13:15 17 липня 2019 р.


Фото: glavcom.ua

Павло Коростильов вимагає адекватної плати за свої перемоги

Про це повідомили в середу, 17 липня, в інтернет-виданні «Главком», де також розповіли: «Майстер кульової стрільби зі Львова, чемпіон світу 2018 року Павло Коростильов, котрий нещодавно став бронзовим призером ІІ Європейських ігор у Мінську, дав інтерв'ю, в якому розповів про те, який він бідний і як мало платить держава за його перемоги. Спортсмен запевнив, що розмір преміальних впливає на мотивацію».

«У будь-якому випадку так, – розповів репортерові Павло. – Для прикладу, раніше моя зарплатня як спортсмена була на рівні продавця білизни в одному з торгових центрів Львова. Зараз - не набагато більша. Зрозуміло, що представник країни, де за золото платять разів у двадцять більше, ніж у нас, буде вмотивованішим. Зате на Олімпіаді, де Україна платить вже більше сотні тисяч «зелених», з тебе може сім потів від хвилювання зійти. Мабуть, потрібно вирівняти якось ті цифри, бо важко перелаштовуватися. За перемогу на Європейських Іграх в Україні ти отримаєш 50 тисяч гривень, а Азербайджані – 75 тисяч доларів. В Україні лише за перемогу на Олімпійських іграх можна солідно заробити, це понад 120 тисяч доларів».

«Уже рік у Львові немає тиру (стрілецький тир у Львові знищила пожежа – Ред.), де можна тренуватися. Стільки часу пройшло, а нічого не роблять. Перед змаганнями на тиждень їду на збори і, якщо там виникають якісь проблеми, то вирішити їх вже практично неможливо. Вважайте, що на змагання зараз я їжджу непідготовленим», – поінформував також Павло Коростильов

Натомість за запитання «На фоні цих всіх негараздів чи задумувались над тим, щоб виступати за іншу країну?» Павло Коростильов відповів: «Не кривитиму душею – думав і не один раз. Знаю, що багато країн мене приймуть, тільки потрібно сказати, що я готовий. У нас, як і в кожному спорті, є ризики для здоров’я. Не можу я заробити на безбідну старість в Україні, а тим більше тоді, якщо будуть травми чи якісь інші негаразди. Тренери інших країн у розмові лише за мій перехід, однак конкретних і предметних пропозицій не було, поки що. Сподіваюся на зміни за ці п’ять років, якщо за Президента Володимира Зеленського нічого не відбудеться, тоді тут немає що робити».

dailylviv.com

До теми

15:16 12 січня 2022 р.

Обрали президента і віцепрезидентів Федерації боксу Львівщини. Прізвища

Учора, 11 січня, на позачерговій звітновиборчій конференції Львівської обласної федерації боксу відбулись вибори президента. Делегати одноголосно підтримали кандидатуру заслуженого працівника фізичної культури Олександра Павельця.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу