Благодійний сеанс одночасної гри з гросмейстерами відбудеться у Львові всьоме

16:00 22 листопада 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: pressclub.lviv.ua

У четвер, 29 листопада, о 17.30 у ресторані «Старий рояль» на вулиці Ставропігійській, відбудеться вже сьомий благодійний сеанс одночасної гри з міжнародними гросмейстерами Василем Іванчуком та Олегом Романишиним.

Ротарі-клуб «Львів» і надалі підтримує свої традиції та цього року знову організовує у  Львові благочинний сеанс одночасної гри в шахи з міжнародними гросмейстерами. В змаганнях з міжнародними гросмейстерами як завжди беруть участь представники команди незрячих, футбольного клубу «Карпати», члени Ротарі-клубу «Львів» та інших ротарі клубів і всі охочі, які будуть мати змогу не тільки позмагатися в шахи із визначними міжнародними гросмейстерами, а й інвестувати свої кошти в благодійність.

Основною метою проведення цього сеансу буде популяризація шахів в місті Львові та залучення коштів на благодійну діяльність. Кошти, зібрані під час проведення сеансу одночасної гри, будуть спрямовані на фінансування програм допомоги дитячим школам-інтернатам в селі Лопатин Радехівського району та в Сколе.

Про це повідомили в четвер, 22 листопада, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:53 22 червня 2021 р.

Через Стрий і Львів проляже велопробіг ветеранів АТО/ООС

Ветерани планують подолати понад 1000 км Україною, проїхавши за маршрутом «Ужгород-Київ», відвідавши такі міста: м. Стрий, м. Львів, м. Тернопіль, м. Хмельницький, м.Вінниця, м. Житомир та м. Київ.

Рубрика: Спорт

09:47 22 червня 2021 р.

На Львівщині закінчилася військово-патріотична гра Сокіл. Названо переможців

На Сколівщині завершився обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), метою якої є військово-спортивне й національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу