Автоперегони «Кубок Карпат» і «Кубок Лиманів» проляжуть трасами Львівщини

16:35 18 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації запевнили: «40 екіпажів з Вінницької, Черкаської, Львівської, Дніпровської, Одеської, Харківської, Київської областей здолають дистанцію понад 290 кілометрів».

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, що 21-23 липня вперше за роки Незалежності на території Львівщини об'єднаються дві найвідоміші авторалійні гоночні серії – четвертий етап чемпіонату України з міні-ралі «Кубок Лиманів» та другий етап Національної серії з авторалі «Кубок Карпат» «Львівський стандарт 2017».  Причому 40 екіпажів з Вінницької, Черкаської, Львівської, Дніпровської, Одеської, Харківської, Київської областей здолають дистанцію понад 290 кілометрів.

Як зазначають організатори, з точки зору спортивної складової перегони будуть захоплюючими, адже мають гравійне покриття, а траса прокладена з великим перепадом висот, швидкісними прямими ділянками та живописними лісовими відрізками з вузькими поворотами. Особливу увагу організатори приділили дорожньому покриттю та заходам безпеки.

Урочиста церемонія відкриття змагань відбудеться 22 липня на Майдані Незалежності в Трускавці. А 23 липня учасники перемістяться в село Уличне в Дрогобицькому районі, звідки почнуть долати свої «бойові» кілометри. 

Змагання проведуть Автомобільною федерацією України та Галицьким автомобільним клубом під егідою Міністерства молоді та спорту України за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Дрогобицької райдержадміністрацій. Про це повідомили сьогодні, 18 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також можна, скориставшись посиланням, переглянути опис та схему траси змагань.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу