«Арена Львів» заборгувала 707 мільйонів гривень, – облрада

22:18 11 квітня 2018 р.

  • 0
  • 1056


Фото: glavcom.ua

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк заявив 11 квітня: «Експертиза виявлених дефектів, проведена на стадіоні «Арена Львів», актуалізує питання гарантійних зобов’язань підрядника, які здійснював будівельні роботи.

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк наголосив на цьому під час чергової наради на «Арені Львів».  За його словами, про суму, необхідну для анулювання недоліків наразі говорити зарано – її повинна визначити експерта організація.

Володимир Гірняк зазначив: «Наша робоча група надалі працює над шляхами виходу з тої патової ситуації, в якій знаходиться зараз стадіон. Боргів – на 707 мільйонів гривень. Проте ця сума може бути і меншою, якщо питання неналежного виконання робіт поставити ребром. Також вважаємо правильним передати цілісний майновий комплекс на баланс ДП «Арена Львів». Звичайно, нікуди не поділась необхідність переробляти проект другої черги».

Заступник голови Львівської обласної ради також наголосив: «Стадіон буде жити там, де є футбол. Співпраця із футбольним клубом – це питання також є дуже важливе. Є дуже велика зацікавленість щодо «Арени Львів» з боку ФК «Верес». У цьому напрямку ми також успішно працюємо».

Про це повідомили сьогодні, 11 квітня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також поінформували: «Робоча група продовжить свою роботу вже на початку травня».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:20 17 листопада 2018 р.

«Львів-Янтарочка» прийматиме у 1/4 фіналу Кубка України «Єдність-ШВСМ»

У суботу, 17 листопада, футбольний клуб «Львів-Янтарочка» прийматиме о 13:00 на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках «Єдність-ШВСМ» із Чернігівщини в 1/4 фіналу розіграшу Кубка України серед жіночих команд.

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 306

12:00 16 листопада 2018 р.

Лучниця зі Львова здобула бронзову медаль чемпіонату світу серед військовослужбовців

Збірна команда Збройних Сил України брала з 11 до 16 листопада участь у першому чемпіонаті світу серед військовослужбовців зі стрільби з лука в Тегерані.

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 309