Ахметовський «Шахтар» повертатиметься зі Львова в Донецьк

23:16 1 травня 2015 р.

У Львові ставлення уболівальників  до

У Львові ставлення уболівальників до "Шахтаря" часто пов'язане також із оцінкою політики його власника Рината Ахметова.

Нещодавно головний тренер донецького «Шахтаря» Мірча Луческу висловив невдоволення підтримкою львів'ян і заявив про пошук нового місця перебування, а гендиректор ФК «Шахтар» Сергій Палкін задоволений всіма умовами для команди у Донецьку.

Гендиректор ФК "Шахтар" Сергій Палкін побував в Донецьку, щоб проінспектувати стан "Донбас Арени". А Дитяча академія клубу там уже відновлює роботу. Про це повідомляє прес-служба "гірників", пише Укрінформ.

"Дуже приємні враження від поїздки до рідного Донецька – місто, де є все, що потрібно для команди: база, стадіон, відладжена інфраструктура і логістика", – говорить Палкін.

У Донецьку відновлює свою роботу дитяча Академія ФК "Шахтар". Як пояснюється, з відповідною ініціативою в клуб звернулися батьки юних футболістів, буквально наполягаючи на заняттях.

"У нас же були набрані команди молодших вікових категорій. Намагаємося створити для хлопців віддушину, тому що юним футболістам психологічно тяжко сидіти удома, знаючи, що вони вже маленькі гравці "Шахтаря", – зазначає Палкін. Поступово клуб відновлює заняття і в рамках проекту "Давай, грай!". Графік проведення тренувань орієнтовано на роботу шкіл міста.

"Шахтар" залишив Донецьк майже рік тому, перебравшись до Львова. Проте головний тренер Мірча Луческу висловив невдоволення підтримкою львів'ян і заявив про пошук нового місця перебування.

Ситуація невизначеності для "Шахтаря" щодалі стає важчою: або він передислоковується в інше місто України і прописується у ньому, або повертається "фізично" в тимчасово окупований Донецьк.  У другому випадку, доки Донецьк перебуватиме під владою сепаратистів,  буде сумнівною участь "Шахтаря" у чемпіонаті України, бо жодна з команд національної першості не приїде грати на територію так званої "ДНР".

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу