7-14 та 28 червня у Львові відбудуться Всеукраїнські змагання з айкідо й джиу-джитсу

16:15 5 червня 2015 р.


Фото: aikido.lviv.ua

Майстри з Італії, Швейцарії та України навчатимуть традиційних японських бойових мистецтв у Львові.

Зі 7 до 14 червня та 28 червня у Львові відбудуться Всеукраїнські змагання з айкідо та джиу-джитсу серед дітей, підлітків та дорослих. Організатором заходу є Львівська обласна молодіжна федерація айкідо йосінкан і управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

Захід поєднуватиме в собі тренування та змагання з  Айкідо Йосінкан, Мото ха йосін рю дзю-дзюцу, Дайто рю айкідзю-дзюцу, Вадо рю Карате дзю-дзюцу та  Каторі сінто рю кендзюцу (робота з мечем). У змаганнях візьмуть участь діти та дорослі, віком від п’яти до 65 років.

Організатор змагань, президент федерації Олександр Козловський, розповів: «Захід є унікальними не тільки тому, що представляє багато японських бойових мистецтв та видатну плеяду європейських майстрів. Цей проект був першим подібного роду на теренах цілої Європи. Для Львова зокрема цей захід з класичних японських бойових мистецтв є «майданчиком» обміну досвідом для вітчизняних майстрів та можливістю продемонструвати рівень своїх шкіл».

Під час заходу буде організовано збір коштів на мобільну хірургічну для наших прикордонників в м. Старобільськ. Із програмою заходу можна ознайомитись на сайт aikido.lviv.ua 

Про це повідомили сьогодні, 5 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

20:56 9 травня 2021 р.

Дві останніх нічиїх львівських команд в УПЛ

Львів завершив чемпіонат на восьмій сходинці, набравши 29 залікових балів, а Рух, маючи 28 пунктів, посів десяту позицію у турнірній таблиці УПЛ.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу