7-14 та 28 червня у Львові триватимуть Всеукраїнські змагання з айкідо й джиу-джитсу

11:32 7 червня 2015 р.

  • 0


Фото: aikido.lviv.ua

Майстри з Італії, Швейцарії та України навчатимуть у Львові традиційних японських бойових мистецтв.

Зі 7 до 14 червня та 28 червня у Львові відбудуться Всеукраїнські змагання з айкідо та джиу-джитсу серед дітей, підлітків та дорослих. Організатором заходу є Львівська обласна молодіжна федерація айкідо йосінкан і управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради.

Захід поєднуватиме в собі тренування та змагання з  Айкідо Йосінкан, Мото ха йосін рю дзю-дзюцу, Дайто рю айкідзю-дзюцу, Вадо рю Карате дзю-дзюцу та  Каторі сінто рю кендзюцу (робота з мечем). У змаганнях візьмуть участь діти та дорослі, віком від п’яти до 65 років.

Організатор змагань, президент федерації Олександр Козловський, розповів: «Захід є унікальними не тільки тому, що представляє багато японських бойових мистецтв та видатну плеяду європейських майстрів. Цей проект був першим подібного роду на теренах цілої Європи. Для Львова зокрема цей захід з класичних японських бойових мистецтв є «майданчиком» обміну досвідом для вітчизняних майстрів та можливістю продемонструвати рівень своїх шкіл».

Під час заходу буде організовано збір коштів на мобільну хірургічну для наших прикордонників в місті Старобільськ. Із програмою заходу можна ознайомитись на сайт aikido.lviv.ua 

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:07 3 червня 2020 р.

Трьом львівським тренерам призначили стипендію Кабміну

Сьогодні, 3 червня, Уряд призначив стипендії видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх. Серед них троє львівських фахівців.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу