66-й чемпіонат Європи з автомодельного спорту пройде на Львівщині

14:28 28 липня 2017 р.


Фото: galinfo.com.ua

3 серпня о 18.00 на стрийському стадіоні «Сокіл» відбудеться урочиста церемонія відкриття 66-го чемпіонату Європи з автомодельного спорту.

У боротьбі за нагороди 66-го чемпіонату Європи з автомодельного спорту (кордові моделі, другий ранг) візьмуть у Стрию участь понад 100 провідних спортсменів-автомоделістів з 14 країн Європи – Італії, Німеччини, Естонії, Литви, Швейцарії, РФ, Угорщини, Польщі, Білорусі, Франції, Великої Британії, Болгарії, Швеції та України. У складі національної збірної України змагатимуться на кордодромі в Стрию й 18 найкращих автомоделістів нашої країни з Дніпровської, Черкаської, Хмельницької, Вінницької, Тернопільської та Львівської областей.

Дев’ятеро з них – зі Стрия. Це Тарас Прядка, Олександр Сорока, Сергій Цибаньов, Сергій Ковальчук, Віктор Василенко, Андрій Смольніков, Володимир Смольніков, Андрій Сухін та Ігор Сафіяник.

Змагання в Стрию триватимуть 2-6 серпня з 9.00 до 18.30. Про це повідомили сьогодні, 28 липня, в управлінні фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації. 

dailylviv.com

До теми

12:55 7 грудня 2021 р.

Львівський атлет став чемпіоном країни з плавання

Мешканець міста Лева, Лукашев Георгій, якому нещодавно виповнилося сімнадцять років, посів найвищу сходинку чемпіонату України з плавання, який розпочався третього грудня в місті Дніпро.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу