23 липня у Львові відбудуться змагання з автослалому

17:45 11 липня 2016 р.

  • 0


Фото: зі сторінки «Drive City Slalom Cup» в інтернет-мережі «Facebook»

Основні змагання пройдуть на території Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького з 12.00 до 17:30.

«У Львові відбудеться регіональний етап Кубку FAU з автослалому «Мирна країна – єдина Україна», – повідомили сьогодні, 11 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Львівський автоспортивний клуб «Drive City» за підтримки Львівської міської ради та ТЦ «Роксолана» проводить регіональний етап Кубку FAU з автослалому «Мирна країна – єдина Україна», фінал якого пройде в Києві восени цього року. Основні змагання пройдуть 23 липня на території Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького з 12.00 до 17:30, а нагородження переможців – о 18:00 на площі перед ТЦ «Роксолана» – генеральним спонсором етапу.

Автослалом – один з найдоступніших видів автоспорту. Це швидкісне маневрування по «фігурі» – трасі, розміченій фішками. Вона включає повороти, так звані «змійки», розвороти на 180 градусів заднім та переднім ходом тощо. Відтак, це змагання не у швидкості, оскільки переважно на трасі знаходиться один автомобіль, а у водійській майстерності, точності виконання елементів.

Запрошують всіх охочих долучитись та підтримати львівський автоспортсменів, які виборюватимуть  місце у фіналі. Участь у змаганнях візьмуть автоспортсмени з різних міст України, зокрема – з Тернополя, Івано-Франківська, Києва, Винниці й Хмельницького.

Серед попередньо заявлених учасників чемпіони та призери різних автоспортивних турнірів України. Контактна особа: Марина Временова, тел. 0503702950.

https://www.facebook.com/events/655700571245212/».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:07 3 червня 2020 р.

Трьом львівським тренерам призначили стипендію Кабміну

Сьогодні, 3 червня, Уряд призначив стипендії видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх. Серед них троє львівських фахівців.

Рубрика: Спорт