У Львові – «Всеукраїнський Велодень»

09:36 22 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

У неділю на вулицях нашого міста відбудеться з 10:00 до 15:00 велопробіг.

«22 травня у Львові відбудеться найбільша велосипедна подія року – «Всеукраїнський Велодень» – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Захід організовують за підтримки управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Lviv Bicycle Club» та ГО «Львівська Асоціація Велосипедистів». Акція відбудеться з 10:00 до 15:00.

Учасники заходу збиратимуться з 10.00 на площі перед Оперним театром, звідки о 11.00 здійснять велопробіг за маршрутом: проспект Свободи, вулиця Академіка Гнатюка, вулиця Листопадового Чину, вулиця Митрополита Андрея, вулиця Героїв УПА, вул. Копистинського, вулиця Любінська, вулиця Івана Виговського, вулиця Володимира Великого, вулиця Княгині Ольги, вулиця Академіка Сахорова, вулиця Миколи Коперника, вулиця Словацького, вулиця Університетська. Загальна протяжність – 12 кілометрів.

На старті відбуватиметься реєстрація: кожному учаснику видаватиметься паперовий браслет для точного визначення їх кількості. Після закінчення велопробігу відбудеться розіграш цінних призів за номерами браслетів.

Під час велопробігу буде супровід автомобілів поліції та волонтерів. Нагадуємо, що Велодень – це не спортивний захід, він розрахований на учасників усіх вікових категорій та будь-якого рівня фізичної підготовки. Беріть свої велосипеди, або на прокат, запрошуйте близьких, друзів і знайомих та приїжджайте на справжнє велосипедне свято.

Після завершення велопробігу на площі перед пам’ятником Іванові Франку на вулиця Університетьській, 1 відбудеться розважальна конкурсна програма, в якій зможе взяти участь кожен охочий та виграти корисні і цікаві призи від партнерів. Також буде проведено розіграш цінних призів за номером паперового браслету серед учасників велопробігу. Після проведення конкурсів відбудеться дискусія на велосипедну тематику за участю експертів.

22 травня Всеукраїнський Велодень пройде не тільки у Львові, але й у багатьох містах України, зокрема, у Києві, Дніпропетровську, Харкові, Рівному, Запоріжжі, Житомирі, Луцьку, Миколаєві. Головна ідея акції – покращити якість життя у містах шляхом звільнення вулиць великих міст України від шкідливих викидів та заторів завдяки збільшенню частки пересування на велосипедах. Велосипедисти також виступають за створення зручної та безпечної велоінфраструктури, яка сприяє підвищенню безпеки руху на вулицях та покращує якість життя у місті, за впровадження спеціально обладнаних велосипедних парковок біля громадських місць, а також за взаємоповагу та дотримання правил дорожнього руху на вулицях українських міст водіями усіх транспортних засобів та пішоходами».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини