21-22 листопада – міжнародний дебатний турнір «Lviv Open»

11:20 21 листопада 2015 р.


Фото: зі сторінки громадської організації «Федерація дебатів України»в інтернет-мережі «Facebook»

У нашому місті сперечатимуться представники десяти країн світу.

«21-22 листопада громадська організація «Федерація дебатів України» організовуватиме у Львові англомовний міжнародний турнір «Lviv Open 2015», – повідомили сьогодні, 21 листопада, в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Дебати – це інтерактивна освітня технологія, котра розвиває критичне мислення та навики публічних виступів через інтелектуальну гру. Вона поширена у всьому світі, а в багатьох навчальних закладах Європи та Північної Америки становить основу позааудиторного шкільного та студентського навчання. 

Учасниками дебатного турніру будуть гості з десяти країн світу. Головною суддею турніру буде фіналістка Світового чемпіонату по дебатах 2014 року, Кароліна Партига (Кембриджський університет, Великобританія).

голова ЛОО ГО «Федерація дебатів України» Михайло Ткач розповів: «Дебати - це навчальна технологія, котра, ми вважаємо, змінить суспільство. Недоліком сучасної освіти є те, що школярам та студентам дають готові знання, котрі часто не мають застосування у практичному житті. Дебати дають інструменти для пошуку нових знань і дають критичний, аналітичний розум та допитливість. Саме тому ми розвиваємо дебати як інтелектуальний спорт, технологію у навчанні, та виховання культури спілкування та толерантності. Міжнародний турнір «Lviv Open 2015» допоможе інтегруватись українським дебатерам до європейського та світового рівня». 

dailylviv.com

До теми

20:56 9 травня 2021 р.

Дві останніх нічиїх львівських команд в УПЛ

Львів завершив чемпіонат на восьмій сходинці, набравши 29 залікових балів, а Рух, маючи 28 пунктів, посів десяту позицію у турнірній таблиці УПЛ.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу