20 липня у Львові відбудеться сеанс одночасної гри гросмейстера з Ісландії (оновлено)

10:15 20 липня 2016 р.


Фото: meta.ua

Маргейр Петурссон зіграє з гросмейстерами зі Львова Ганною Музичук та Олександром Білявським та керівництвом і працівниками облдержадміністрації та обласної ради.

Сеанс одночасної гри розпочнеться о 17: 30 у внутрішньому дворику Львівської обласної державної адміністрації на вулиці Винниченка (№18). Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де невдовзі уточнили:

«З нагоди відзначення 20 липня Дня шахів в Україні управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації анонсує промоційний сеанс одночасної гри у шахи за участю провідних шахістів. Зокрема, міжнародні гросмейстери зі Львівщини Анна Музичук та Олександр Білявський, а також голова спостережної ради банку «Львів», міжнародний гросмейстер з Ісландії Маргейр Петурссон зіграють із керівництвом та працівниками Львівської облдержадміністрації та обласної ради. 

Шахові баталії відбудуться у внутрішньому дворику Львівської обласної державної адміністрації на вулиці Винниченка (№18) на 20-ти столах. Початок – о 17.30».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу