195 спортсменів зі Львівщини отримають понад 399 тисяч гривень

11:48 3 серпня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 3 серпня, відбулося урочисте вручення сертифікатів на отримання грошових винагород з олімпійських видів спорту для спортсменів Львівщини, які за підсумками перших двох 2018 року стали переможцями та призерами офіційних світових та європейських змагань.

Про це повідомили в п’ятницю, 3 серпня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Грошові сертифікати вручили 10-м кращим спортсменам Львівщини голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка й керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов».

Олег Синютка зазначив: «Я би дуже хотів, щоб попри конкуренцію, ви завжди підтримували одне одного, вболівали одне за одного. Щоб перемога будь-кого з нас – це була перемога усіх. Коли переможе один – це надзвичайно, але якщо перемагає команда – тоді перемагає і держава, нація. Ваша роль у державі сьогодні є надзвичайною. Ми дуже хочемо, щоб так само як вами пишається Львівщина – пишалась і уся наша ненька-Україна».

«Нагородження кращих спортсменів здійснюється відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації №299/0/5-17 «Про призначення та виплату грошових винагород спортсменам Львівської області з олімпійських видів спорту» від 18 квітня 2017 року», – поінформували також в облдержадміністрації.

Майстер спорту України з вільної боротьби Анастасія Шустова запевнила: «Ми дуже вдячні усім вам за підтримку. Сподіваюся, що у майбутньому ми вас не підведемо».

«Грошовими винагородами відзначать 195 спортсменів Львівської області з олімпійських видів спорту, які впродовж перших двох кварталів 2018 вибороли призові місця на офіційних змаганнях національного та міжнародного рівня. Загальна вартість грошових винагород – понад 399 тисяч гривень», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Серед нагороджених – заслужений майстер спорту України зі стрільби кульової Павло Коростильов, майстер спорту України з тенісу настільного Соломія Братейко, майстер спорту України зі стрільби з лука Олександр Панциру,майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьбиОксана Лівач, майстер спорту України з вільної боротьби Анастасія Шустова, майстер спорту України зі стрільби з лука Жанна Наумова, майстер спорту України зі стрільби з лука Олександра Кукурузяк,майстер спорту України з веслування на байдарках і каное Дмитро Озимок, майстер спорту України з веслування на байдарках і каное Тарас Мазовський,майстер спорту України з веслування на байдарках і каное Юрій Зуб», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу