175 кращих спортсменів Львівщини отримуватимуть обласні стипендії

12:05 24 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: unian.ua

Заступник керівника управління фізичної культури та спорту ЛОДА Оксана Вацеба повідомила в четвер: «Загалом на стипендії передбачено один мільйон і 65 тисяч гривень».

«Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка підписав розпорядження щодо призначення обласних стипендій провідним спортсменам Львівщини», – повідомили сьогодні, 24 березня, в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці:

«Зважаючи на те, що 2016-й рік проголосили Роком українського історика, громадського та політичного діяча Михайла Грушевського, 175 кращих атлетів регіону отримають щомісячні обласні стипендії імені М. Грушевського. Про це повідомила заступник керівника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

«Загалом на стипендії передбачено один мільйон і 65 тисяч гривень, – зазначила Оксана Вацеба. – Залежно від спортивного результату сума щомісячної стипендії складає від 400 до 1 200 гривень».

Серед тих, хто отримуватиме обласні стипендії – видатні спортсмени світового рівня, які вже вибороли ліцензії на участь у Іграх ХХХІ Олімпіади та ХV літніх Паралімпійських Іграх 2016 року в Ріо-де-Жанейро. Зокрема – Яна Шемякіна, Анфіса Почкалова, Ксенія Патєлєєва (фехтування); Роман Бондарук, Олег Царьков, Павло Коростильов, Наталія Кальниш (кульова стрільба); Андрій Федечко (сучасне п’ятиборство); Вероніка Марченко (стрільба з лука); Юлія Ткач (вільна боротьба); Анастасія Возняк (художня гімнастика) та інші.

До числа тих, хто отримуватимуть стипендію увійшли також і 20 спортсменів з інвалідністю, які своєю працею демонструють силу свого духу та характеру. З повним списком спортсменів Львівщини, які отримуватимуть стипендії у 2016 році можна ознайомитися, скориставшись посиланням на сайті обласної державної адміністрації».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів