17 квітня у Львові відкриють сезон «Стріт-воркауту»

11:24 17 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Атлети з різних регіонів змагатимуться площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку в трьох дисциплінах.

«У неділю, 17 квітня, о 15.00 на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку стартує відкриття сезону «Стріт-воркаут 2016», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Атлети з різних регіонів мають змогу долучитись та взяти участь в змаганнях у трьох дисциплінах: «Free Style», в якому кожен учасник матиме три хвилини, щоб показати свої найкращі елементи; віджимання на брусах з додатковою вагою +48 кг; підтягування на перекладині з додатковою вагою +32 кг. Організатор заходу «Стріт-воркаут Львів» Ксенія Воінкова зазначила: «Для глядачів будуть проведені різноманітні конкурси, окремо для дівчат, хлопців та дітей, по підсумках яких найвитриваліші отримають різноманітні призи. Також всі охочі випробувати свої сили на перекладині або брусах зможуть отримати поради від досвідчених спортсменів. Тому запрошуємо львів’ян на відкриття Львівського сезону «Стріт-воркаут 2016». 

Суддями змагань виступлять три відомих атлети з Одеси, Хмельницького та Львова.

Під час змагань будуть розіграні декілька квитків на футбольний матч на «Арені Львів» та абонементи на відвідування занять з йоги від «Дому Йога». Окрім виступів спортсменів зі стріт-воркауту, львів’яни матимуть змогу побачити виступи львівських трейсерів.

Начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер відзначив: «Ми радо підтримуємо розвиток сучасних рухів у спорті, зокрема стріт-воркауту. Також в цьому році для розвитку і промоції цього виду спорту спільно з організаторами заходу працюємо над тим, щоб відновити гімнастичний майданчик на вул. Винниченка і перетворити його в сучасний майданчик для стріт-воркауту».

Зареєструватись на змагання можна безпосередньо в день проведення з 13.30 до 14.30. Організатори заходу: організація «Стріт-воркаут Львів», управління молоді, сім’ї та спорту, ЛКП «Спортресурс». Партнером заходу виступає ДП «Арена Львів».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів