16 травня у львівському парку «Погулянка» стартує спортивно-патріотична теренова гра «Легенда УПА»

17:10 15 травня 2015 р.


Фото: mnklviv.org

Близько 200 львівських школярів змагатимуться в смузі перешкод, турзмазі, велоетапі, турнірі з пейнтболу, змаганнях на катамаранах, брейн-ринзі з історії України, творчих виробах.

Уже наступних вихідних львівський парк «Погулянка» на вихідні порине у вир пригод. 16 травня сюди прибудуть близько 200 львівських школярів, які змагатимуться у міській спортивно-патріотичній тереновій грі «Легенда УПА» імені Миколи Лемика, організованій Молодіжним Націоналістичним Конгресом.

Ця гра проходитиме у Львові вже вдруге та вдванадцяте загалом. Патріотичний захід триватиме два дні.

Команди змагатимуться в смузі перешкод, турзмазі, велоетапі, турнірі з пейнтболу, змаганнях на катамаранах, брейн-ринзі з історії України, творчих виробах.

Комендант гри, член львівського МНК Сергій Гой, розповів: «Головною нашою метою є не лише фізичний та інтелектуальний вишкіл школярів. Ми хочемо виховати в них ще з шкільного віку патріотичний дух, познайомити їх молодіжним патріотичним середовищем та однодумцями».

Найцікавішим етапом буде теренова гра, приурочена легенді, згідно з якою в 1933 році Микола Лемик, отримавши завдання від ОУН – здійснити атентат, вправлявся у револьверній стрільбі в Погулянському лісі. Саме тут він написав листа своїм упівським нащадкам, тут його й закопав, попередньо помістивши у скляну пляшку.

Після вчинення атентату одного з чільних нквдистів – Олексія Майлова, комітетчики невідомим чином дізналися про послання Миколи, проте, навіть ретельні обшуки та прочісування лісу результату не дали. Сьогодні, подейкують, що лише справжні нащадки вояків УПА будуть спроможними відшукати таємну грипсу і тільки вони зрозуміють, що саме заповів сміливий юнак.

Про це повідомили в прес-службі Львівського Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу